O nas

 

Ippomare wywodzi się z dziedzictwa starożytnej Grecji, kontaktu Greków z naturą, poczucia harmonii i piękna oraz ich niezłomnego ducha. 

Idea Ippomare rodziła się w intensywnym słońcu Hellady, w szepcie wiatru w gajach oliwnych, w błękicie morza i spienionych fal rozbijających się o skały. Nabierała intensywności w niekończących się dyskusjach nad szklaneczką wina w nadmorskiej tawernie, pod gwiaździstym niebem, przy wtórze grających cykad. 
Tak powstała marka Ippomare wraz ze swoim pierwszym produktem – ręcznie krojonymi i szytymi sandałami z naturalnej skóry.

Ippomare stanowi alternatywę dla wszystkich, którzy poszukują przedmiotów tworzonych przez niewielką grupę ludzi z pasją.

Dla nas, Ippomare to sposób wyrażania siebie w codziennym życiu, poczucie swobody i komfortu, równowagi z otoczeniem – po prostu

Take it natural 

Naszym symbolem jest konik morski (z greckiego: “hippos”- koń, z łaciny: ”mare”: morze) będący uosobieniem tego, czego szukamy na co dzień: naturalność, siła, harmonia z sobą i otoczeniem, czystość, natura.

W Ippomare przykładamy wielką uwagę do tego z kim współpracujemy wspierając małe przedsiębiorstwa i lokalne manufaktury. Każdego dnia staramy się doskonalić nasze produkty, procesy działania firmy oraz nas samych.

A więc witaj w naszym świecie, Ippomare, wybierz swój ukochany produkt i…Take it Natural!

 

Sklep

Bottom LogoIppomare stanowi alternatywę dla wszystkich, którzy poszukują przedmiotów tworzonych przez niewielką grupę ludzi z pasją.

Naszym symbolem jest konik morski (z greckiego: “hippos”- koń, z łaciny: ”mare”: morze) będący uosobieniem tego, czego szukamy na co dzień: naturalność, siła, harmonia z samym sobą i otoczeniem, czystość, natura.

Moje konto

Kontakt

Ippomare
contact@ippomare.com

 • Facebook
 • Instagram
Zdobądź kupon rabatowy
Zapisz się, aby otrzymać darmowy kupon rabatowy.
  Zapisz się
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że zgodę tę mogę w każdej

  Language:

  Follow us

  • Facebook
  • Instagram

  Cart

  Customer Login

  Zapomniałeś hasła? Zarejestruj

  zobacz koszyk