Rozmiary Sandałów

Sandały Ippomare wytwarzane ręcznie, dlatego też numeracja może różnić się od standardowej numeracji obuwia. Dlatego też dla Waszej wygody i w trosce o satysfakcję z zakupu, w tabeli poniżej  podane są dokładne wymiary  długości i szerokości poszczególnych rozmiarów oraz szablon wielkości sandałków. ( Print size chart )

Wydrukuj szablon i stań na niego stopą. Odczytaj długość w centymetrach i sprawdź odpowiedajacy mu rozmiar. Podpowiedź – jeśli zazwyczaj nosisz but w rozmiarze odpowiadającym połówce numeru, n.p.37,5, 38,5 itd., rekomendujemy zamówienie kolejnego pełnego numeru, tzn. przy numerze 38,5 zamów 39 itd.

Jeśli jednak nosisz inny rozmiar, niż dostepne na stronie, napisz do nas: contact@ippomare.com , a my postaramy się zaradzić sytuacji w miarę możliwości.

 

 

Sklep

Bottom LogoIppomare stanowi alternatywę dla wszystkich, którzy poszukują przedmiotów tworzonych przez niewielką grupę ludzi z pasją.

Naszym symbolem jest konik morski (z greckiego: “hippos”- koń, z łaciny: ”mare”: morze) będący uosobieniem tego, czego szukamy na co dzień: naturalność, siła, harmonia z samym sobą i otoczeniem, czystość, natura.

Moje konto

Kontakt

Ippomare
contact@ippomare.com

 • Facebook
 • Instagram
Zdobądź kupon rabatowy
Zapisz się, aby otrzymać darmowy kupon rabatowy.
  Zapisz się
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że zgodę tę mogę w każdej

  Language:

  Follow us

  • Facebook
  • Instagram

  Cart

  Customer Login

  Zapomniałeś hasła? Zarejestruj

  zobacz koszyk