Różnice w odcieniach

 

Odcienie poszczególnych par sandałów mogą się różnić między sobą, ponieważ sandały IPPOMARE są wykonane z naturalnej skóry – barwionej lub w naturalnym kolorze, która nie ma jednolitego zabarwienia. Stosowanana przez nas ręczna metoda barwienia, również może powodować niewielkie różnice w odcieniach. Nasze sandały wykonane są z najwyższej jakości natualnej skóry, a my dokładamy największych starań, aby produkt trafiający do Was, spełniał Wasze oczekiwania.

Mjejcie na uwadze, że ze względu na różnice w rozdzielczości ekranów i monitorów komputera, odcienie i kolory produktów mogą nieznacznie różnić się w rzeczywistości. Uwaga: sandały w kolorze naturalnym, wraz z upływem czasu, nieznacznie zmieniają kolor- ciemnieją.

 

Sklep

Bottom LogoIppomare stanowi alternatywę dla wszystkich, którzy poszukują przedmiotów tworzonych przez niewielką grupę ludzi z pasją.

Naszym symbolem jest konik morski (z greckiego: “hippos”- koń, z łaciny: ”mare”: morze) będący uosobieniem tego, czego szukamy na co dzień: naturalność, siła, harmonia z samym sobą i otoczeniem, czystość, natura.

Moje konto

Kontakt

Ippomare
contact@ippomare.com

 • Facebook
 • Instagram
Zdobądź kupon rabatowy
Zapisz się, aby otrzymać darmowy kupon rabatowy.
  Zapisz się
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że zgodę tę mogę w każdej

  Language:

  Follow us

  • Facebook
  • Instagram

  Cart

  Customer Login

  Zapomniałeś hasła? Zarejestruj

  zobacz koszyk